Podcast

CELna SPRZEDAŻ

Podcast biznesowy „CEL_NA SPRZEDAŻ” powstaje jako materiał dedykowany szefom sprzedaży oraz handlowcom. Interesujące treści znajdą tu również pracownicy marketingu współpracujący z siłami sprzedaży, pracownicy biur obsługi klienta, gdzie realizowana jest dosprzedaż oraz przedsiębiorcy, którzy na co dzień realizują procesy handlowe.

Treści tego podcastu podzielone są na 2 rodzaje odcinków – realizowane z gośćmi oraz solowe. Do współtworzenia podcastu zapraszam szefów sprzedaży, którzy opowiadają o genezie swoich sukcesów sprzedażowych, wyzwaniach i trudnościach z którymi się mierzyli lub mierzą oraz działaniach, które faktycznie sprawdziły się w ich biznesie. Grupą wspierającą ten podcast są również konsultanci pracujący na co dzień z firmami. Ich roli w kreowaniu sprzedaży w firmach nie da się przecenić, stąd ich głos jest dla nas bardzo ważny. A dla Ciebie może być inspiracją do zmian w Twojej organizacji.

W solowych odcinkach dzielę się z Tobą wiedzą sprzedażowo-menedżerską, gdyż pracując na co dzień jako trener, coach i konsultant zauważam liczne błędy w działach handlowców i menedżerów sprzedaży, których możesz uniknąć dzięki temu, że tu o nich usłyszysz.

Ten podcast to odpowiedź na „bóle” menedżerów sprzedaży, handlowców, przedsiębiorców. A każdy odcinek to swego rodzaju studium przypadku, które ma pomóc Ci w byciu coraz bardziej skuteczną lub skutecznym w sprzedaży i zarządzaniu działem sprzedaży.

Miło mi Ciebie tu gościć. Zapraszam do słuchania, komentowania i kontaktu. Pisz o tym, co chcesz usłyszeć w kolejnych odcinkach. Im więcej takich informacji mi dasz, tym większa jest szansa, że ten podcast będzie NASZ.