O mnie

Przede wszystkim jestem ciekawy ludzi. I uwielbiam obserwować jak się rozwijają. Dlatego też wybrałem drogę zawodową związaną z rozwojem.

A jeśli mówimy o rozwoju to najbardziej lubię pracować z uczestnikami podczas szkoleń, sesji coachingowych, facylitacji oraz w treningach 1:1. Bo metody pracy zależą od celów, które mamy do osiągnięcia oraz efektów na jakie się umawiamy.

Jestem konsultantem

ponieważ uwielbiam pracować z organizacjami. Firmy tworzą ludzie, a więc mają ludzkie problemy. I tu właśnie powstaje niesamowita przestrzeń do współpracy.

Jestem trenerem

bo trener uczy, a szkolenia to jedno z narzędzi, które pozwala rozwijać ludzi z którymi pracuję. A do tego wierzę, że dobrze zrobione szkolenie może być inspiracją na wiele lat działań.

Jestem coachem

ponieważ mocno wierzę, że ludzie mają w sobie olbrzymi potencjał, tylko czasami potrzebują usłyszeć mocne pytania, aby wystartować lub coś poukładać w swoich firmach.

Jestem mentorem

bo wierzę, że na różnych etapach rozwoju potrzebujemy zróżnicowanych form wsparcia, a mentoring bazuje na zaufaniu i możliwości konsultowania oraz superwizji.

Jestem facylitatorem

ponieważ obserwuję, jak zespoły w firmach potrzebują często poprowadzenia bez narzucania im rozwiązań, a tylko pokierowania do określonego celu. Trochę jak w żeglarstwie, którego jestem pasjonatem.

IMG_20190325_150511_e_1200px

To tyle o mnie. Myślę, że dużo ważniejsze jest, co mogę dać Tobie, a to znajdziesz w pozostałych zakładkach tej strony. Zapraszam do wspólnego świata rozwoju. Gdzie często małe zmiany prowadzą do dużych efektów.

Publikacje w prasie

Oprócz pracy trenera, coacha, mentora i konsultanta uwielbiam też pisać. Dlatego powstała moja książka o sprzedaży oraz blog. Publikuję też swoje doświadczenia sprzedażowo-menedżerskie w artykułach i felietonach w takich magazynach jak:

🟧 Nowa Sprzedaż

🟧 Szef Sprzedaży

🟧 As Sprzedaży

🟧 Personel i Zarządzanie 

🟧 Sell it in English